Když milujete slunce, musíte milovat Španělsko.

česky | english | instagram youtube

Společnost Merkuro Travel není klasickou cestovní agenturou. Většinu nabízených vil a apartmánů přímo vlastníme. Možná i proto všechny naše služby dokážeme soustředit do toho jednoho okamžiku, kdy jste nás poctili časem své dovolené. Není věc, kterou bychom se pro vás, naše hosty, nepokusili zajistit. Věnujte tedy, prosím, čas naší prezentaci a zkuste zjistit, jestli jsme skutečně jiní, jak říkáme.

O společnosti Merkuro Travel - we love sun

O společnosti Merkuro Travel

Společnost Merkuro travel s.r.o. je cestovní agenturou se sídlem v České republice. Stejně jako mnoho tisíc ostatních cestovních agentur po celém světě se vám snaží nabídnout své služby v oblasti cestovního ruchu. A přesvědčit vás, že právě my bychom vám pro tentokrát mohli nabídnout něco, co by stálo za vaše peníze a především za váš čas. Nenabízíme klasicky stovky hotelů v desítkách destinacích. Nabízíme možnosti, jak můžete strávit vaši dovolenou ve vilách a apartmánech, které buď přímo vlastníme nebo si dlouhodobě pronajímáme. A ty jsou ve Španělsku na pobřeží Costa del Sol a Costa Blanca. A proč zrovna tam? Jednoduše protože to tady sami milujeme. Nádhernou krajinu, přátelské lidi, služby na vysoké úrovni, Evropu v její nehynoucí kráse a slunce. Těch 300 slunečních dní v roce prostě stojí za to. Dejte nám šanci vám dokázat, že se zde rádi budete vracet i v budoucnosti.

Filozofií naší společnosti je být jiní. Vytvořit si vlastní cestu a nesrovnávat se příliš s konkurencí. Za naším projektem stojí mnoho rozhovorů s lidmi, kteří cestují více či méně, hledají něco, co ještě nezažili nebo očekávají komfort odpovídající ceně. Poslouchat je velmi důležité. Stojíme si za tím, že mnoho věcí, které pro vás můžeme udělat, nás nestojí mnoho. Ale zpětná vazba je natolik cenná, že nám to stojí za to. Proto jsme pro vás připravili služby, o kterých si myslíme, že jinde nenajdete. Nebo přinejmenším velmi omezeně a v naší kombinaci určitě výjimečně.

Napište nám

Zaujala vás naše nabídka? Máte jiný dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

na začátek stránky