Když milujete slunce, musíte milovat Španělsko.

česky | english | instagram youtube

Společnost Merkuro Travel není klasickou cestovní agenturou. Většinu nabízených vil a apartmánů přímo vlastníme. Možná i proto všechny naše služby dokážeme soustředit do toho jednoho okamžiku, kdy jste nás poctili časem své dovolené. Není věc, kterou bychom se pro vás, naše hosty, nepokusili zajistit. Věnujte tedy, prosím, čas naší prezentaci a zkuste zjistit, jestli jsme skutečně jiní, jak říkáme.

O společnosti Merkuro Travel - we love sun

Občerstvení po příjezdu

Jedna z věcí, kterou na dovolené příliš nemilujete, je cesta z domova do místa určení a zpět. Cestujete z celého světa a únava po příletu do destinace může být značná. Rádi bychom vám alespoň malinko tento pocit zpříjemnili, a tudíž po vašem příjezdu naleznete v lednici dobře vychlazené pivo a čerstvé sendviče. Abyste se alespoň na chvíli mohli posadit a uvědomit si, že právě teď skutečně začíná vaše zasloužená dovolená.

zpět na úvodní stránku

Co jinde nenajdete

Filozofií naší společnosti je být jiní. Vytvořit si vlastní cestu a nesrovnávat se příliš s konkurencí. Za naším projektem stojí mnoho rozhovorů s lidmi, kteří cestují více či méně, hledají něco, co ještě nezažili nebo očekávají komfort odpovídající ceně. Poslouchat je velmi důležité. Stojíme si za tím, že mnoho věcí, které pro vás můžeme udělat, nás nestojí mnoho. Ale zpětná vazba je natolik cenná, že nám to stojí za to. Proto jsme pro vás připravili služby, o kterých si myslíme, že jinde nenajdete. Nebo přinejmenším velmi omezeně a v naší kombinaci určitě výjimečně.

Občerstvení po příjezdu

Chci vědět více

Jedna z věcí, kterou na dovolené příliš nemilujete, je cesta z domova do místa určení a zpět. Cestujete z celého světa a únava po příletu do destinace může být značná.

Půjčení auta

Chci vědět více

Ve Španělsku budete s velkou pravděpodobností potřebovat auto, které by vás dopravovalo za jednotlivými aktivitami. A těch je v této lokalitě skutečně mnoho.

Horská kola

Chci vědět více

Oblast Alicante a dá se říct i velké části celého Španělska, je cyklistickým rájem. Naleznete zde mnoho tras pro silniční kola, treková a horská kola. A hlavně. 300 slunečních dní v roce z této oblasti dělá skutečně ráj.

Hoverboardy

Chci vědět více

Představte si některé věci jinak. Věci, které jste dělali vždy stejně, můžete pro jednou udělat trošku jinak. Představte si, že si z cesty na pláž uděláte malou zábavu.

Dobrá káva

Chci vědět více

Někdo může namítnout, že se jedná o bezvýznamný detail, ale my, co milujeme kávu, víme své. Nechceme, abyste byli při svém pobytu "odbyti" kapslovou instantní kávou, byť pro mnohé se to jeví dostatečně.

Čaj

Chci vědět více

Svět se prý dělí na lidi, kteří milují kávu a lidi, kteří milují čaj. Těžko říct, odkud se tento názor vzal, nicméně v našich vilách naleznete vše pro to, abyste si plně vychutnali obojí.

Víno

Chci vědět více

Pokud vyslovíte slovo Andalusie, vybaví se vám především dvě slova. Slunce a víno. A věřte, že víno sluníčko miluje. Vynikající andaluské víno si můžete dopřávat všude, kam jen zamíříte.

Piknikové koše

Chci vědět více

Jak už jsme mnohokrát řekli, způsob, jakým budete trávit svou dovolenou, je plně na vás. My bychom vám rádi k tomu jen poskytli maximum prostředků.

Výběr ubytování konfigurátor

On-line konfigurátor zahrnuje rezervaci termínů jednotlivých nemovitostí.

na začátek stránky