Když milujete slunce, musíte milovat Španělsko.

česky | english | instagram youtube

Společnost Merkuro Travel není klasickou cestovní agenturou. Většinu nabízených vil a apartmánů přímo vlastníme. Možná i proto všechny naše služby dokážeme soustředit do toho jednoho okamžiku, kdy jste nás poctili časem své dovolené. Není věc, kterou bychom se pro vás, naše hosty, nepokusili zajistit. Věnujte tedy, prosím, čas naší prezentaci a zkuste zjistit, jestli jsme skutečně jiní, jak říkáme.

O společnosti Merkuro Travel - we love sun

Dovolená ve Španělsku pohledem nejen zapáleného cyklisty

Španělsko je Evropa. Ta mimo jiné nabízí i něco více než jen polehávání v uzavřených resortech exotických destinací. Nic proti nim. Věříme, že i toto je příjemné naplnění vašeho zaslouženého odpočinku. Costa Blanca je však jiná. Nenaleznete zde luxusní hotely jeden vedle druhého se soukromými plážemi. Jde spíše cestou individualizace, k dispozici máte nepřeberné množství apartmánů a vil různých architektonických stylů, služeb a v neposlední řadě cen. A máte k dispozici Costa Blancu. Nádhernou přírodu od mořských pláží až k horským masivům. Všude plno olivovníků, palem, pomerančovníků, vinic.

Jedním ze způsobů jak strávit čas v této úchvatné oblasti, je vyrazit na jednu z 2700 cyklistických tras v okolí Alicante. Na svém kole, které si dovezete z domova. Anebo na našich kolech, které máte zdarma k dispozici ve svém ubytování. Vyrazit tak můžete na promenádu a užít si pohodu španělské siesty. Můžete v kolektivu objevovat zapadlé vesničky v horách. Anebo si naložit skutečně adrenalinové sjezdy na horských kolech kolem oblasti Santa Pola. Víte co? Klidně si dojeďte každé ráno pro čerstvé pečivo do pekárny. Vždyť je to na vás. Každý den si můžete udělat jiný.

zpět na úvodní stránku

Zažijte Španělsko jinak

Dovolte nám ukázat naši vlastní představu o tom, jak by jste mohli přemýšlet o svém volném času pohledem golfisty, cyklisty anebo náročného turisty. Jen takový námět, který vás možná navnadí, nasměruje. Andalusie je život. A jistě se i v průběhu vašeho odpočinku najdou chvíle, kdy budete mít chuť vyměnit klidné posezení s vínem nad knížkou za adrenalinový sjezd na horském kole z horského masivu nad Santa Pola.

Merkuro travel. Kde služby jsou skutečně službami a volnost konečně volností. Zkuste konfigurátor

Výběr ubytování konfigurátor

On-line konfigurátor zahrnuje rezervaci termínů jednotlivých nemovitostí.

na začátek stránky