Když milujete slunce, musíte milovat Španělsko.

česky | english | instagram youtube

Společnost Merkuro Travel není klasickou cestovní agenturou. Většinu nabízených vil a apartmánů přímo vlastníme. Možná i proto všechny naše služby dokážeme soustředit do toho jednoho okamžiku, kdy jste nás poctili časem své dovolené. Není věc, kterou bychom se pro vás, naše hosty, nepokusili zajistit. Věnujte tedy, prosím, čas naší prezentaci a zkuste zjistit, jestli jsme skutečně jiní, jak říkáme.

O společnosti Merkuro Travel - we love sun

Dovolená ve Španělsku pohledem nejen zapáleného golfisty

Španělsko není samozřejmě jen o golfu. Ale my jsme golfisti. A pokud navštívíš pro golfisty jedno z nejlepších míst na světě, chceš hrát golf. Chceš hrát hřiště, které ti vyhovují, hřiště, které máš rád. Také hřiště, které jsi ještě nehrál. V Andalusii a Jižním Španělsku je 108 golfových resortů od Alicante po Cadíz. A věř nám, že se sem budeš dlouho vracet za něčím novým a nepoznaným.

V čem jsme jiní? Možná v tom, jak si představujeme golfovou dovolenou na míru. Ne my, ale VY si vyberete hřiště, které budete hrát v době, kdy je budete chtít hrát. Vistabellu ve čtvrtek v poledne? El Plantío v pátek ráno? A potom hned Lo Romero odpoledne? Není problém. V pohodlí svého domova si vše vyberete v naší aplikaci na www.merkurotravel.cz a my to pro vás zařídíme s doručením voucherů až na váš stůl. Společně s letenkami a palubními vstupenkami s odbavenými zavazadly včetně golfového vybavení. Nechceme dělat věci napůl. Chceme se o vás postarat. Proto, pokud budete chtít, na vás bude čekat na letišti velkoprostorové auto, kam všichni pohodlně uložíte svá zavazadla a vypravíte se do našich nemovitostí, kde bychom rádi, abyste se cítili jako na luxusní dovolené. Ale co je někde luxus, u nás je standard. Protože po náročném dni si i golfista rád vychutná dobré víno, dobrý doutník, také dobrou společnost v prostředí, které má prvotřídní kvalitu. Čert vem neproměněné birdie na patnáctce. Nebo tripl na osmičce. Devatenáctou jamku můžete strávit různě. Třeba sledováním českých programů v televizi. Protože i ty jsme pro vás zařídili. Proč ne? Každý člověk je originál. Někdo dá přednost barům a restauracím v La Marině, někdo pohodě s vínem na terase a někdo třeba sledováním seriálu, který mu nemůže uniknout. Klidně každý den jinak. Proto jdeme se službami pro vás ještě o krok dále. K dispozici máte zdarma jízdní kola, pokud budete chtít procházku po promenádě vyměnit za projížďku. S dětmi můžete zkoušet finesy na hoverboardu. Zajistíme pro vás masáže v pohodlí vašeho dočasného domova. Ani pronájem luxusní jachty třeba na půl dne pro nás není problém. A pokud budete chtít zapůjčit Lamborghini Huracán nebo Ferrari 488, zajistíme i je.

Nenechte se omezovat výběrem golfových hřišť. Trvejte na nekompromisní kvalitě ubytování. Nechte se hýčkat službami. My jsme tady od toho. Protože vaše dovolená je naše práce.

zpět na úvodní stránku

Zažijte Španělsko jinak

Dovolte nám ukázat naši vlastní představu o tom, jak by jste mohli přemýšlet o svém volném času pohledem golfisty, cyklisty anebo náročného turisty. Jen takový námět, který vás možná navnadí, nasměruje. Andalusie je život. A jistě se i v průběhu vašeho odpočinku najdou chvíle, kdy budete mít chuť vyměnit klidné posezení s vínem nad knížkou za adrenalinový sjezd na horském kole z horského masivu nad Santa Pola.

Merkuro travel. Kde služby jsou skutečně službami a volnost konečně volností. Zkuste konfigurátor

Výběr ubytování konfigurátor

On-line konfigurátor zahrnuje rezervaci termínů jednotlivých nemovitostí.

na začátek stránky