Když milujete slunce, musíte milovat Španělsko.

česky | english | instagram youtube

Společnost Merkuro Travel není klasickou cestovní agenturou. Většinu nabízených vil a apartmánů přímo vlastníme. Možná i proto všechny naše služby dokážeme soustředit do toho jednoho okamžiku, kdy jste nás poctili časem své dovolené. Není věc, kterou bychom se pro vás, naše hosty, nepokusili zajistit. Věnujte tedy, prosím, čas naší prezentaci a zkuste zjistit, jestli jsme skutečně jiní, jak říkáme.

O společnosti Merkuro Travel - we love sun

Dovolená ve Španělsku pohledem náročného turisty

Merkuro travel nabízí ubytování ve vlastních vilách a apartmánech na pobřeží Costa Blanca. Také vám zajistí letenky, pronájem vlastních aut a v neposlední řadě zajistí i green fee v tomto golfovém ráji. Nic nového a převratného. Zkuste však poznat, jak vnímáme služby v cestovním ruchu my a možná zjistíte, že v mnohém noví a převratní jsme.

Jsou dva hlavní motivy našeho projektu. Svoboda bez kompromisů a služby, které jdou ještě o krok dále. Nejde nám primárně o luxus jako takový, ale o to se o vás luxusně postarat. Mnoho věcí, které pro vás můžeme udělat, nás nic nestojí. Pouze chuť to pro vás udělat. Stačí nám sdělit vaše přání a my se pokusíme je splnit.

Věříme, že najdete v našich nemovitostech něco nevšedního. O tom přeci dovolená je. Na chvíli vypustit běžné starosti a načerpat sil na nové období. Proto to nejdůležitější, co bychom si přáli, abyste u nás našli, je pohoda a odpočinek. I to je důvod, proč vás naše postele budou hýčkat mimořádně pohodlnými matracemi. Protože víme, že i když zažijete ve Španělsku úžasné chvíle, nejsladší ze všech věcí je spánek. Nikdy nevíte, jestli právě toto nebude ta věc, kvůli které se k nám budete vracet.

Jak už jsme řekli, naše služby jdou ještě o krok dále. Na letišti nebudete hledat nějaký stánek na zapůjčení auta, abyste pak hodinu čekali, až na vás přijde řada. Naopak my počkáme na vás. Náš reprezentant vás vyzvedne přímo u východu a zavede k autu, které pro vás bude připraveno s plnou nádrží a bez skrytých poplatků. V ubytování vás již bude očekávat další kolega, který vám předá klíče a provede celým domem. Vážíme si vašeho příjezdu, a proto u nás nenaleznete klíče pod rohožkou. Po náročné cestě pro vás bude připraveno čerstvé občerstvení a dobře vychlazené pivo. Samozřejmě vy si určíte, jak budete svou dovolenou trávit. My vám pouze nabídneme prostředky, aby jste ji mohli vychutnat každý den jinak. Proto u nás naleznete horská kola, hoverboardy, piknikové koše, elektrická kola a jiné vychytávky. A jestli se ptáte, co to je za Cadillac z roku 1961 nebo nablýskaný Harley Davidson ve vaší garáži, pak vězte, že po celou dobu pobytu jsou vám plně k dispozici. Samozřejmě zdarma. Protože jsou součástí vily, kde VY jste v tuto chvíli pány. Třeba tak vaše dovolená získá další rozměr.

zpět na úvodní stránku

Zažijte Španělsko jinak

Dovolte nám ukázat naši vlastní představu o tom, jak by jste mohli přemýšlet o svém volném času pohledem golfisty, cyklisty anebo náročného turisty. Jen takový námět, který vás možná navnadí, nasměruje. Andalusie je život. A jistě se i v průběhu vašeho odpočinku najdou chvíle, kdy budete mít chuť vyměnit klidné posezení s vínem nad knížkou za adrenalinový sjezd na horském kole z horského masivu nad Santa Pola.

Merkuro travel. Kde služby jsou skutečně službami a volnost konečně volností. Zkuste konfigurátor

Výběr ubytování konfigurátor

On-line konfigurátor zahrnuje rezervaci termínů jednotlivých nemovitostí.

na začátek stránky