Když milujete slunce, musíte milovat Španělsko.

česky | english | instagram youtube

Společnost Merkuro Travel není klasickou cestovní agenturou. Většinu nabízených vil a apartmánů přímo vlastníme. Možná i proto všechny naše služby dokážeme soustředit do toho jednoho okamžiku, kdy jste nás poctili časem své dovolené. Není věc, kterou bychom se pro vás, naše hosty, nepokusili zajistit. Věnujte tedy, prosím, čas naší prezentaci a zkuste zjistit, jestli jsme skutečně jiní, jak říkáme.

O společnosti Merkuro Travel - we love sun

Pronájem jachet

Když jsme se v naší společnosti zamýšleli nad tím, jakým způsobem lze trávit dovolená nebo volný čas na dovolené, zjistili jsme, že existuje skutečně mnoho možností. Některé jsou adrenalinové, jiné pohodové, sportovní nebo odpočinkové. Jedno nám však všichni potvrzujete. Nechcete, aby byly nudné. Prostě ať každý den stojí za to.

Ceník FLOTA BARCOS 2019

Dovolenou spoustu z vás tráví také ve společnosti přátel, s rodinami. Připravili jsme pro vás možnost pronajmout si skutečně luxusní jachtu. Přesně takovou, kolem které mnozí z nás chodí v přístavu a sní, že by ji jednou mohli vlastnit. Naše doporučení zní, vlastněte ji pouze na jeden den. Užijte si naplno komfortu těchto nádherných lodí, které vás dopraví na místa, za kterými jste do Španělska přijeli. Mohl by jimi být např. fantastické pláže na pobřeží Costa Blanca, které jsou oceněny modrými vlajkami EU. Ostatně i zážitek z plavby může být důvodem, proč se k těmto zážitkům budete vracet opakovaně.

zpět na úvodní stránku

Co pro vás umíme zajistit

Naše možnosti nekončí pouze výše uvedenými službami. Umíme toho pro vás zařídit mnohem více. Věděli jste, že Costa Blanca je mekkou jachtingu? Umíme vám a celé vaší rodině takovou pronajmout. Máte rádi silná auta a chcete si užít Španělsko z pohledu luxusního supersportu? Umíme i to.

Výběr ubytování konfigurátor

On-line konfigurátor zahrnuje rezervaci termínů jednotlivých nemovitostí.

na začátek stránky