Když milujete slunce, musíte milovat Španělsko.

česky | english | instagram youtube

Společnost Merkuro Travel není klasickou cestovní agenturou. Většinu nabízených vil a apartmánů přímo vlastníme. Možná i proto všechny naše služby dokážeme soustředit do toho jednoho okamžiku, kdy jste nás poctili časem své dovolené. Není věc, kterou bychom se pro vás, naše hosty, nepokusili zajistit. Věnujte tedy, prosím, čas naší prezentaci a zkuste zjistit, jestli jsme skutečně jiní, jak říkáme.

O společnosti Merkuro Travel - we love sun

Pronájem supersportů

Lidé od dovolené oprávněně očekávají nevšednost. Čas strávený mimo každodenní povinnosti, mimo ubíjející rutinu, občas potřebujeme nahradit zážitky v podobě volna, které by mělo splňovat to, co dělat chceme, nikoliv to, co dělat musíme. Pro někoho je výjimečný relax práce na zahrádce, někdo potřebuje aklimatizaci u moře. Někdo se potřebuje válet na pláži s knížkou, na kterou se už rok těší, někdo potřebuje aktivní dovolenou s něčím zatím nepoznaným.

Jednou z našich nabídek služeb pro vás je pronájem luxusních automobilů. Musíme si přiznat, že vlastnictví těchto krasavců, nepatří mezi běžnou záležitost střední třídy. Můžete si jej však zapůjčit pouze na den a užít si zážitek, po kterém jste možná dosud jen toužili. A kdy jindy než na dovolené, kde každodenní starosti jsou vzdálené a vy se konečně můžete věnovat sobě. Třeba jen ten jeden den. Ano i cena za jednodenní pronájem není zrovna levnou záležitostí. Nicméně žijeme jen jednou a tudíž rozhodnutí o hodnotě peněz necháme pouze na vás. Věříme, že pokud si tento zážitek dopřejete, nebudete litovat. K dispozici jsou vám takové lahůdky jako Lamborghini Spyder, Ferrari Berlineta, Porsche 911 a jiné.

zpět na úvodní stránku

Co pro vás umíme zajistit

Naše možnosti nekončí pouze výše uvedenými službami. Umíme toho pro vás zařídit mnohem více. Věděli jste, že Costa Blanca je mekkou jachtingu? Umíme vám a celé vaší rodině takovou pronajmout. Máte rádi silná auta a chcete si užít Španělsko z pohledu luxusního supersportu? Umíme i to.

Výběr ubytování konfigurátor

On-line konfigurátor zahrnuje rezervaci termínů jednotlivých nemovitostí.

na začátek stránky